akcie - minulé     späť

Wellness víkend
Miesto konania: Radisson SAS Birdland Resort & Spa, Bük, Maďarsko
Dátum: 20.6.– 21.6.2009


Pozrite si fotky z akcie

Povedali po akcii

Iva Stanková:
"Čo viac si človek môže priať, ako víkend strávený v krásnom prostredí, s úžasnými ľuďmi a jogou? Welness rezort v maďarskom Buku ponúka nielen pobyt v krásnom prostredí, ale aj možnosť využitia welness služieb, ktoré iste každý nadšený cvičenec po odcvičení niekoľkých zostáv jogy uvítal. Sauna, bazén, vírivka...a potom dobrá večera v spoločnosti ďalších jogových nadšencov. Ja osobne som ocenila krásne zostavy Zuzky a Ninky, ktoré na seba nadväzovali a neboli jednoduché; riadne sme sa zapotili. Ale bola pri tom zábava, a príjemná atmosféra a kolektívna podpora nám pomohli prekonať samých seba a zacvičiť na svoje osobné maximum. Takisto ma potešila aj možnosť spoznať ďalšiu skvelú jogínku – Mišku, a jej jogu v pohybe. A čo bolo pre mňa najdôležitejšie – stretli sme sa tam ľudia, každý iný a predsa nás niečo spájalo. Joga. Mali sme možnosť spolu stráviť viac ako len tú hodinku vo fitku, po ktorej sa každý ponáhľa do práce, domov za povinnosťami či inam. Tento víkend bol o joge a o nás, bez zhonu, len relax. A toho nikdy nie je dosť ;). Teším sa na každú ďalšiu podobnú akciu a verím, že ich bude čím ďalej tým viac :-) "Pozvánku nájdete tu, a ak Vás ponuka nalákala, prosím Vás o zaslanie prihlasovacieho mailu na: zplevova(zavinac)gmail.com. Do predmetu prosím uviesť: "wellness vikend". Na základe prihlasovacieho mailu Vám zašlem info, ako si možno zarezervovať izbu prostreníctvom rezervačného formalára priamo v Radissone, čím sa Vaša rezervácia stane záväzná. Podľa informácií z hotela je nám k dispozícii cca. 15 izieb.?

Cena za izbu je 80 euro, plus, kto sa zúčastní jogy (čo samozrejme nie je povinnosť) účastnícky poplatok za 4 hodiny jogy (Miška, Ninka a ja) 10 euro za osobu.

Prosím o prihlásenie do 19.05.2009, tak aby som stihla sprocesovat Vaše požiadavky a rezervačný formulár. Zatiaľ nám rezerváciu držia do 22.5.2009.

Fotky z akcie: