akcie - minulé     späť

Yoga Open Air 2009
Miesto konania: FTVŠ, Bratislava
Dátum: 5.9.2009 10:00 - 15:00

Pozrite si fotky z akcie


Pozrite si video Lucie Tarbajovskej so Zuzkou Plevovou o Yoga Open Air 2009 publikované na stránke Collective memory alebo si ho môžete stiahnuť priamo tu.

Pre veľký úspech vám prinášame aj receptár z Yoga Open Air 2009 :-)


Povedali po akcii

Olivia
"Chcela by som vam vsetkym velmi pekne podakovat za usilie a skvelu pracu, ktoru ste pri priprave Yoga Open Air odviedli.Vdaka vam som prezila jeden krasny sobotny den, ktory mi dovolil dostat sa k joge opat trosku blizsie.Velmi vam drzim palce vo vasej praci, aby sa vam aj nadalej darilo vycarit ludom na tvari a hlavne v srdci usmev, tak, ako to bolo aj v mojom pripade. Dakujem este raz a uz sa velmi tesim na dalsi event, ktory s vami urcite opat prezijem."

Tomas
"Posielam podakovanie za prijemny den s cvicenim a dobru organizaciu podujatia, skoda, ze nam nevyslo pocasie na cvicenie vonku na slniecku a cerstvom vzduchu, ale mozno sa podari o rok."

Juro
"Ahojte jogove vily, dufam, ze sa budem(e) moct vratit k vcerajsiemu Joga Open Air evente aj inak, ako iba pochvalami :) . Event bol fakt ze perfektny, som naozaj rad, ze som sa ho mohol zucastnit. Jogy, ktore sme cvicili, ma nie len posunuli dalej a otvorili srdce, ale zaroven tento stav posilili a citim to tak (pre citatelov. jogu cvicim len par mesiacov a som teda zaciatocnik). Dakujem velmi aj za pomahanie v poziciach, ked som sa trapil, bolo to skvele :) . Milujem vas :D Juro PS: tesim sa na dalsi event! Namaste"


Fotky z akcie:

Príď a spoznaj jogu. Každá iná a predsa tvoja.

Prečítajte si Baškinu pozvánku:
Ahojte jogínky a jogíni a Tomáš, teším sa na Vás. Teším sa, že sa uvidíme na Yoga Open Air 2009! Alebo aj Jana, ak chcete, trebárs aj Zuzana, alebo Michal. Kto je Tomáš, Jana a tí další dvaja?? Rada vysvetlím. Tri pohľady existujú. Samozrejme, je ich zrejme ďaleko viac, ale dovolím si luxus zjednodušenia. Takže dajme tomu, že existujú tri pohľady... Tri pohľady na cvičenie jogy.
viac...

Program:
10.00 - Zuzka Plevová - Back to the Roots (základy jogy a jogových asán)
11.15 - Nina Menkynová - Power & Stretch Yoga (sila a natiahnutie v joge)
12.30 - Miška Hluchová - Yoga Rythm (joga v jednote s tancom)
13.45 - Pavla Krištofová - Prana Vashya (ashtanga zameraná na záklony)
15.00 - Monika Pálová - Let it flow (dynamická a plynulá joga)

Stiahnite si:
Yoga Open Air poster - oficiálny plagát podujatia Yoga Open Air 2009
Yoga Open Air info - praktické informácie ohľadom podujatia Yoga Open Air 2009
Yoga Open Air web poster - webový plagát podujatia